• office@smartree.com
  • 021 301 90 90

Operator depozit

Home > Cariere > Operator depozit

Smartree Romania este in cautarea unei persoane care sa ocupe postul de Operator Depozit, in cadrul companiei Alcon, parte a grupului Novartis - unul dintre liderii industriei medicale la nivel global.

Responsabilitati:

  • Verificarea expedierilor atat din punct de vedere calitativ, cat si cantitativ;
  • Colectarea /ambalarea/ expedierea comenzilor pentru client, asigurandu-se ca sunt insotite de documente corespunzatoare;
  • Interactiuneaza cu furnizorii de servicii de logistica;
  • Asigurarea acuratetii stocurilor;
  • Crearea listei de ambalare si actualizarea informatiilor in baza de date;
  • Monitorizarea cantitativa si calitativa a livrarilor primite;
  • Interactioneaza si colaboreaza cu echipa tehnica, cu cea de customer service si departamentul de vanzari;
  • Colectarea si transferul tuturor informatiilor si documentatiei disponibile pentru orice plangere facuta la adresa produsului;
  • Rularea rapoartelor BI;
  • Procesarea retururilor;
  • Realizarea raportului fiscal de mediu;
  • Responsabil pentru manipularea produselor (dispozitive medicale) in depozit in cadrul procesului de distributie ( receptie, depozitare, expeditie), cu respectarea instructiunilor de lucru pentru mentinerea acuratetii stocului;
  • Responsabil pentru mentinerea in ordine a documentelor aferente proceselor de lucru;
  • Responsabil pentru efectuarea inventarelor lunare;
  • Responsabil pentru realizarea la timp a comenzilor;
  • Responsabil pentru livrari la clientii din Bucuresti.

Cerinte:

  • Experienta in lucrul cu un sistem integrat de gestiune – modul de distributie (de preferat SAP sau J.D. Edwards);
  • PC skills: MS Office ( Word, Excel);
  • Limba engleza (scris si vorbit nivel mediu);
  • Permis de conducere categoria B;
  • Reprezinta un avantaj detinerea unui permis de manipulare stivuitor.

Beneficii:

  • Decontare transport/combustibil;
  • Tichete cadou de Paste si de Craciun;
  • Tichete de masa;
  • Bonus de performanta;
  • Crestere salariala in functie de performanta.

Nota de confidentialitate: Aplicand la acest job sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal din CV in cadrul procesului de recrutare, conform Regulamentului (UE) 679/2016 („GDPR”) si a Politicii de Confidentialitate.

A aparut o eroare la trimiterea fisierului!
Formatul permis: '.pdf'. Dimensiune maxima fisier 5MB.
CV-ul dvs. a fost trimis!
    Nu am CV disponibil
Inchide [x]

Aplicatia dvs. a fost trimisa!
Datele introduse nu sunt valide! Verifica codul captcha!
Trimite

Abonati-va la newsletter-ul Smartree pentru a fi la curent cu toate noutatile din domeniul HR

Sunt de acord cu prelucrarea adresei de e-mail doar pentru asigurarea serviciului de Newsletter, conform cu Politica de Confidentialitate.