• office@smartree.com
  • 021 301 90 90

Agenti back-office

Home > Cariere > Agenti back-office

Smartree Romania recruteaza Agenti back-office pentru clientul sau, Telekom Romania, care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

Cerinte:

Studii medii;
Bune cunostinte de operare PC – pachetul MS Office;
Abilitati de comunicare;
Persoana organizata, comunicativa, cu spirit de initiativa;
Capacitate de analiza, sinteza si oferirea de solutii optime;
Salariu fix, tichete de masa, bonus.

Responsabilitati:

Inregistreaza reclamatiile/sesizarile/cererile de informatii primite in sistemul informatic;
Analizeaza si identifica cerintele clientilor, inregistrand corect in sistemul informatic;
Se asigura ca a identificat toate aspectele semnalate de catre clienti;
Analizeaza toate modalitatile de rezolvare posibile implicand persoanele/departamentele necesare pentru rezolvarea situatiilor solicitate de catre client, identificand solutiile;
Foloseste modalitatile de lucru si instrumentele de lucru pentru rezolvarea solicitarilor clientilor;
Face toate demersurile necesare in vederea inchiderii reclamatiei/sesizarii/cererii de informatii prin operarea corecta in sistemul informatic.

Prin trimiterea CV-ului la job-ul de mai sus, esti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului (UE) 679/2016 cunoscut drept „GDPR”. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare. Pentru mai multe detalii, te rugam sa accesezi Politica noastra de confidentialitate a datelor cu caracter personal.

A aparut o eroare la trimiterea fisierului!
Formatul permis: '.pdf'. Dimensiune maxima fisier 5MB.
CV-ul dvs. a fost trimis!
    Nu am CV disponibil
Inchide [x]

Aplicatia dvs. a fost trimisa!
Datele introduse nu sunt valide! Verifica codul captcha!
Trimite

Abonati-va la newsletter-ul Smartree pentru a fi la curent cu toate noutatile din domeniul HR