• office@smartree.com
  • 021 301 90 90

Sales Support

Home > Cariere > Sales Support

Descrierea jobului:

•Intocmirea si redactarea ofertelor comerciale pentru serviciile si produsele oferite de Smartree clientilor sau potentialilor clienti si a documentatiei specifice licitatiilor;
•Gestionarea si actualizarea permanenta a bazei de date alocate clientilor si prospectilor Smartree;
•Participarea, la solicitarea superiorului ierarhic, la proiecte sau activitati intradepartamentale, cu caracter temporar, in functie de rolul si competentele sale, pentru a contribui la realizarea obiectivelor echipei de vanzari si ale companiei;
•Gestionarea contractelor comerciale si aplicarea/ respectarea politiCII de preturi aprobate la nivel de companie.
•Intocmirea diferitelor tipuri de rapoarte de activitate.

Candidatul ideal:

•Experienta pe o pozitie similara minimum 1 an;
•Limba engleza - nivel avansat;
•Cunostinte avansate de utilizare a pachetului Microsoft Office;
•Abilitati de comunicare, atitudine orientata catre client si mare atentie la detalii.

Nota de confidentialitate: Aplicand la acest job sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal din CV in cadrul procesului de recrutare, conform Regulamentului (UE) 679/2016 („GDPR”) si a Politicii de Confidentialitate.

A aparut o eroare la trimiterea fisierului!
Formatul permis: '.pdf'. Dimensiune maxima fisier 5MB.
CV-ul dvs. a fost trimis!
    Nu am CV disponibil
Inchide [x]

Aplicatia dvs. a fost trimisa!
Datele introduse nu sunt valide! Verifica codul captcha!
Trimite

Abonati-va la newsletter-ul Smartree pentru a fi la curent cu toate noutatile din domeniul HR

Sunt de acord cu prelucrarea adresei de e-mail doar pentru asigurarea serviciului de Newsletter, conform cu Politica de Confidentialitate.