• office@smartree.com
  • 021 301 90 90

Inspector Resurse Umane

Home > Cariere > Inspector Resurse Umane

Daca ai experienta in domeniul administrarii de personal si doresti sa te alaturi unei echipe de profesionisti, atunci noi ne prezentam ca fiind viitorii tai colegi!

Cerinte:

Experienta in domeniu de minimum 2 ani;
Curs de Inspector Resurse Umane;
Cunostinte avansate de legislatia muncii;
Cunostinte MS Office (Excel, Word, PowerPoint).

Responsabilitati:

Intocmirea contractelor de munca si a documentelor de angajare, a actelor aditionale si a celor de incetare activitate;
Administrarea si arhivarea dosarelor de personal;
Emiterea de adeverinte necesare angajatilor (pentru banca, medic de familie, venit, etc.);
Oferirea de suport proceselor de salarizare si de administrare personal;
Actualizarea si mentinerea bazei de date specifice domeniului.

Prin trimiterea CV-ului la job-ul de mai sus, esti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului (UE) 679/2016 cunoscut drept „GDPR”. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare. Pentru mai multe detalii, te rugam sa accesezi Politica noastra de confidentialitate a datelor cu caracter personal.

A aparut o eroare la trimiterea fisierului!
Formatul permis: '.pdf'. Dimensiune maxima fisier 5MB.
CV-ul dvs. a fost trimis!
    Nu am CV disponibil
Inchide [x]

Aplicatia dvs. a fost trimisa!
Datele introduse nu sunt valide! Verifica codul captcha!
Trimite

Abonati-va la newsletter-ul Smartree pentru a fi la curent cu toate noutatile din domeniul HR