• office@smartree.com
  • 021 301 90 90

Consultant Implementare

Home > Cariere > Consultant Implementare

Smartree Romania recruteaza un Consultant Implementare sistem HR, care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

Cerinte:

Persoana cu o gandire analitica;
Orientare catre rezultate si respectarea termelor;
Experienta in implementarea sistemelor informatice;
Cunostinte de calcul salarial;

Responsabilitati:

Efectuarea de analize de business alaturi de clientii Smartree;
Participarea la elaborarea planului de implementare alaturi de Project Manager si client;
Intocmirea si agrearea documentatiei specifice;
Configurarea aplicatiei conform specificatiei agreate (cu ajutorul colegilor din departamentul Tehnic);
Primirea datelor initiale de la client, validarea formatului acestora si importul lor in sistem;
Efectuarea unui calcul in paralel cu clientul;
Identificarea eventualelor neconcordante si efectuarea corectiilor necesare;
Intocmirea documentatiei de acceptanta (pentru client), fisei de cont (pentru operator);
Oferirea de suport atat pe partea de business, cat si din punct de vedere al utilizarii aplicatiei;
Predarea de cursuri pentru instruirea persoanelor ce urmeaza sa utilizeze aplicatia;
Oferirea de consultanta clientilor companiei.

Iti promitem in schimb o echipa tanara si vesela, un mediu de lucru placut, cu masaj de relaxare la birou, fructe proaspete, cursuri de formare profesionala si oportunitati de dezvoltare pe termen lung. Te asteptam!

Prin trimiterea CV-ului la job-ul de mai sus, esti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului (UE) 679/2016 cunoscut drept „GDPR”. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare. Pentru mai multe detalii, te rugam sa accesezi Politica noastra de confidentialitate a datelor cu caracter personal.

A aparut o eroare la trimiterea fisierului!
Formatul permis: '.pdf'. Dimensiune maxima fisier 5MB.
CV-ul dvs. a fost trimis!
    Nu am CV disponibil
Inchide [x]

Aplicatia dvs. a fost trimisa!
Datele introduse nu sunt valide! Verifica codul captcha!
Trimite

Abonati-va la newsletter-ul Smartree pentru a fi la curent cu toate noutatile din domeniul HR